Author: Bukuri

Na ndiqni ne Twitter@BukuriCom ose Google
Fashion

Fustane mbrëmjesh

Jeni të ftuara në një mbrëmje apo në ndonjë ditëlindje a festë dhe jeni duke menduar se çfarë fustani do të vishni dhe…