Hair Styling

5 Ushqimet që ndalojnë rënine e flokut

Rënia e flokut është një fenomen mjaft i përhapur tek të dy gjinitë. Kjo për shumë faktor ndër të cilët mund të përmendim stresin, ndërrimin e stinëve si dhe një dietë e gabuar. Në këtë përmbledhje gjeni 5 ushqimet që ndalojnë rënien e flokut.

Fruta të thata

ndalo-reninen-e-flokut-maska-bukurie-beauty-e

Peshkë dhe ftuta deti

ndalo-reninen-e-flokut-maska-bukurie-beauty-c

Karrota

ndalo-reninen-e-flokut-maska-bukurie-beauty-b

Mashurka

ndalo-reninen-e-flokut-maska-bukurie-beauty-a

Vezë

ndalo-reninen-e-flokut-maska-bukurie-beauty-d

Për Flokë:

50 Modele Flokësh për çdo Okazion
Si të kujdesemi për flokun e lyer
Hair styling for brides

8 comments on “5 Ushqimet që ndalojnë rënine e flokut

 1. xhovana

  Desha tju Pyes per dicka cfare eshte shtalb djathi dhe si ti forcoj thojte se i kam te dobet sapo me rriten ato me thyen 🙂

 2. valbona

  kam problem me flok shum shum me biejn flokt shka te perdori treegomni ju lutemm

 3. kam floke te thate dhe me bien si tia bej 🙁

 4. erjolta

  floku im eshte shume i thate dhe me bie shume cfar duhet te bej qe te mos me bie me floku

 5. erjolta

  per cfar hyn ne pune kjo milexua

 6. me fal a munesh mem tregu qfar shaponi mu mi rrit floket sepse i kam te shkurta te lutem tregom plzzzz

 7. Une jam ezmere por fytyra ime ka pulla te bardha ne disa pjes. Eshte munges vitaminash kjo gje ? Dhe nqs po cfar duhet te haj ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *