Category: Beauty

Beauty

5 Maska Bukurie me Mjalt

Efektet kurues te mjaltit jane te shumte. Gjithashtu aplikimi i tij ne fushen e estetikes eshte shume i perdorur. Mjalti eshte nje kozmetik…

Beauty

Buqeta nusesh

    Buqeta me lule të ndryshme për nuse.                             …

Beauty

D&G Dolce & Gabbana Spring Summer 2009

Shikoni se çfarë sugjeron firma italiane per sezonin e ardhshëm dhe përfitoni nga uljet e çmimeve që të jeni një hap përpara! http://www.youtube.com/watch?v=1J1uuoWCj2c

Beauty

Disa unaza martese

Një nga gjërat e shumta të listës së një martese është edhe zgjedhja e unazës së martesës. Ato janë të shumta dhe të…