Hair Styling

Për shkëlqim në flokët tuaj

Që t’u jepni shkëlqim flokëve tuaj, trazoni 3 lugë gjelle birrë në gjysëm kupe ujë. Lajini dhe pastaj i lagni me perzierjen, dhe shplajini me ujë të vakët. Jo vetëm që do të shkëlqejnë, por do të kenë edhe fryrje.

©bukuri.com

2 comments on “Për shkëlqim në flokët tuaj

Leave a Reply

Your email address will not be published.