08082014Headline:

Modele flokësh për nuse – zgjidhni modelin tuaj të preferuar

9g

Martesa juaj është një ditë e rëndësishme dhe si e tillë kërkon kujdes dhe përkushtim. Midis përgatitjeve të ndryshme si rregullimi i thonjve tuaj, makiazhi, fustani i nusërisë dhe të tjera, një nga gjërat që duhet të kujdeseni është edhe floku juaj. Cili model i shkon fytyrës tuaj? Më poshtë mund të merrni disa ide për flokët tuaj, dhe të zgjidhni krehjen dhe modelin që ju pëlqen por dhe që ju shkon.

 

 

4

2HTUR0N0

0WE2AYAF

00YWQN62

1

4c2ungj

4H11NGXQ

004primary

5

6JSHLAUO

6AJFU3UZ

2

7

8H1XE7FS

 9

11fy8

14ac7

016

9XFAYFFLWhat Next?

Nëse doni të lexoni të parët Keshillat tona, shkruani Adresën tuaj Email më poshtë

Related Articles

58 Responses to "Modele flokësh për nuse – zgjidhni modelin tuaj të preferuar"

 1. lubi says:

  shum te bukura

 2. ELONA says:

  shum te bukura nuset po jo edhe frizurat

 3. besa arta says:

  na keni knaqqq shumm te mirra

 4. rita says:

  shum te mira shummmmmmm

 5. ada says:

  te thuash shume jane pak ato jane sum te bukla.sum sum

 6. gentiana says:

  jane μου te vertet shume fantastike shume te thjeshta e shume te bukura.

 7. medina says:

  shumm shumm te bukura te thjeshta jo si do qe pi bojn 2 metra frizura shum shum te mira bash per sheherli heheh bravooo veq vazhdoni(l) ju dua mpuq

 8. nita says:

  jo ku medit se shka per veccasaj bjondes me tallaza tjerat vec i paskan shkaravit si me dal pi nbanjo

 9. anita says:

  Mua po me pelqejn shume jon te mira do edhe te renda pak veq shume mire edhe shume po me pelqejn se jon bionde si une hahahha

 10. ENGJULLI says:

  shum te bukura mua me tvertet po me pelqejn do te mundohem qe te punoj edhe un ne keto formate juaja

 11. anaira says:

  te gjitha fantazii dhe po me pelqejne shumm te them te drejten por ajoo qe po me pelqen me se shumtii ajo vajza me sy te kalter dhe me floke si natyrale disi kishte floke sii hehe

 12. durim says:

  me pelqejn shum shum te mira ishin ne fytyr kurse ne frizur pa lidhje baj baj

 13. duresa says:

  me pelqyen shum shum te mira por frizurat nuk ishin te mira si na qka i bajm ne qytetin ton e dini ku???? tung desa

 14. xheni says:

  no coment!

 15. jehona says:

  flizurat jan te mira shum

 16. feride says:

  shum te bukura grimet

 17. ludja&leta says:

  shum frizura te mira amo kto frizura nuk jon per nuse po per mbramje na vije keq

 18. agnesa says:

  kokan shum te mira fryzurat aka ma modele mat reja a ??? ju pershendes shum agnesa nga shkupii

 19. klodi says:

  jane,,,yll,,,,,fare,,,,nuk,,,di,,,,qfare,,,,te,,,,them

 20. bina says:

  te mira frizurat edhe shume te thjeshja

 21. diellza says:

  shum frizura te bukuraaa 

 22. engjelli says:

  no coment me pelqen

 23. uarda says:

  shum bukur

 24. uarda says:

  mua me pelqen e 18 ta

 25. dhurata says:

  bravoo

 26. girlyy says:

  a ka ndonje frizur te thjesht per nuse???

 27. ermela says:

  hahahhahahahhahahahhahahhahaha
  very goooddddd
  shume beautiful
  vertet te mira lumet nuset
  qe kan me shku nuse sivjet

 28. ejshani says:

  cok guzel keto frizura
  jan si yll keto nuse ose vajza me frizura
  qe i kan nreq shummmm miir
  very very very very goooooooooooooooooooooooooooooooooooooood
  ska coment te keq po vtem pozitiv

 29. ermela says:

  (L))(L)(L)(L)(L)(L)(L)

 30. blerna says:

  valla e kisha ber njeren pi tyree me 24 korrik

 31. se di says:

  hej une pe du nja t’thjesht ama jo per nuse se qeto shum palidhje

 32. se di says:

  t’rana kokan

 33. hamidja says:

  far frizura palidhje

 34. kaltrina says:

  shum te bukura moderne

 35. [email protected] says:

  shum flok super

 36. sara says:

  siq tregoj nje vajze qaty eshte e verten se keto frizura nuk jan per nuse por per mbrameje

 37. sara says:

  edhe pot te knaqkan shum

 38. bleona says:

  Shumë te bukura like

 39. bleona says:

  Shum te bukura pom pelqejkan femrat disa se disa te plakura.

 40. xona says:

  Jane shume te mira.

 41. besa says:

  dy krejt mpelqyn.. ani ma disa si te ktyneherit haha

 42. xheni dr says:

  me then te drejten pare me syrin e nje parukiereje jan kot fare per shijet e shqipetareve

 43. artaaa says:

  a ka ndonje frizur per vajza

 44. sindi says:

  jan shume te bukur keta floke

 45. tinna says:

  shum bukur weq nese ka mundsi ala me qitt edhe tuj e rregullu okii veq vazhdoni

 46. era says:

  valla veq nja 3,4 frizura ken per nuse tjerat jan kur te dalesh me shetit..qyyy

 47. lena says:

  mu nuk po me pelqen as naj ase nuk esht tash moda per mi la hiq qishtuee folkt ju kisha perferuar ndoje frizur tjeter se keto qe po i shoh jan shum te kqija tung nga lena

 48. kika says:

  kjo e fudnit e 10 e dhe e 11 esht ma e mira

 49. dafina says:

  uaaaaaaaaaaaaa shum te bukura walla pom perqejn shum sidomos frizura e funfit like ekeni prej meje ju du shum mpuq ddufi

 50. dafina says:

  uaaaaaaaaaaaaaaa shum te bukura like hju dus hum mpuq dafina

 51. florida says:

  shume te bukura tani kam nje nuse per te bere dhe mendoj te bej dicka te ngjashme me to pacim

 52. erza says:

  shummm te mira o alla

 53. mara says:

  nice shume bukureeeee

 54. amelia says:

  shmmmmmmmmmmmmmmm te bukuura

Leave a Reply nga Facebook
Ose Komentoni nga hapësira më poshtë


Shënim:
-Adresa E-Mail duhet të jetë e vlefshme, përndryshe komentet nuk do të aprovohen!
-Mos e dërgoni të njëjtin koment dy herë!


Submit Comment