Estetike Hair Styling

Modele flokësh për nuse – Hair styling for brides (Pjesa 3)

18561_257413713230_250928598230_3426419_3455680_n

Modele flokësh dhe frizura të ndryshme për nuset.

26466_378813213230_250928598230_3902908_4126406_n

20566.imgcache

 

 

7334.P1050767.jpg.resize

7332.P1050762.jpg.resize

4193_81405623628_810308628_1702204_7725279_n

4193_81405618628_810308628_1702203_6470104_n

19280_379474480299_200096675299_10149109_2051517_n

18626.imgcache

26466_377028828230_250928598230_3857483_1341235_n

0902010844157xPl

n810308628_1699669_3229889

6252_117302173628_810308628_2228444_1827433_n

6212_112282703628_810308628_2157912_4872262_n

6212_112283633628_810308628_2157923_699279_n

n810308628_1699622_6703654

n810308628_1699624_1439897

n810308628_1699625_4986141

22675_500284170299_200096675299_11119846_5385448_n

22675_500284240299_200096675299_11119854_6542362_n

22675_500284180299_200096675299_11119847_1028373_n

22675_500284100299_200096675299_11119841_997034_n

19280_379474515299_200096675299_10149111_5241530_n

19280_379474495299_200096675299_10149110_1007621_n

19280_379474450299_200096675299_10149106_5030108_n

19280_379474445299_200096675299_10149105_4775199_n

19280_379474430299_200096675299_10149104_2319719_n

19280_379474415299_200096675299_10149103_4070050_n

19280_379474395299_200096675299_10149102_1230845_n

19280_379474470299_200096675299_10149108_4505350_n

5227.hair_(Small).JPG.resize

20 comments on “Modele flokësh për nuse – Hair styling for brides (Pjesa 3)

 1. shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm keqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

 2. zanfina

  me vjen mir qe keni ber shum foto te mira komlimente

  • agnessa

   po shum te mira fotot me vjen mir qe i keni qitur ketu

 3. zanfina

  shum bukur

 4. albulena

  keni ber shum foto te mira dhe te gjitha frizurat me kan pelqy shum komplimente
  bravoooooooooooo
  misssa jeni

 5. shumj te bukurA jan te gjitha por a mundemi ti blejm diku keto rroba apo diqka tjeter

 6. anisa swet

  yll fare

 7. po me pelqejn shum frizurat super

 8. po me pelqejn shum frizurat super
  sa per misa hiq nuk jom

 9. fureta

  superr nr 1 jeni kpmplimente pom pelqen..

 10. mirlinda

  shum mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr qe keni qit modele te reja

 11. Shum te bukra frizurat

 12. sebehate

  eej qfar modele flokesh oooo

 13. fabiola gjita

  kendeshem frizurat shume te kendeshme

 14. merita

  mirdita nga merita shum te bukura frizurat komplmete shum mu me kan pely teper shum tung nga merita

 15. me te vertet shum shum bukur vetem allau ju ka dhen ket dije allall ju qoft

 16. ardita

  shum mir veq vazhdoni

 17. Wowwww sa frizura te mira :-):-):-):-):-):-)

 18. arlinda

  shummm te bukura

 19. ylljana

  jeni met bukra per friz ndaqe femratt jeni met eh mira

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *