Estetike

Krem pastrues për fytyrën me produkte shtëpiake

  Krem pastrues për fytyrën tuaj. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

Nevojiten:

  • 1/2 filxhan me kos

  • 1 lugë gjelle vaj ulliri

  • 1 e 1/2  lugë të vogël me lëng limoni

Përgatitja:

Trazojini të gjitha bashkë dhe hidheni masën e përgatitur në një vazo të vogël të mbyllur mirë. Mbajeni në frigorifer dhe përdorni 1 lugë të vogël në mëngjes dhe në darkë që të pastroni fytyrën tuaj.

©bukuri.com

13 comments on “Krem pastrues për fytyrën me produkte shtëpiake

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *