Tag: modele fustanesh

Beauty

Fotografi nga Ceremoni Dasmash

Këto janë disa fotografi të shkepura nga ceremoni dasmash të ndryshme. Janë një burim i vyer idesh për të organizuar dasmën tuaj. Eshtë…

Fashion

Fustane mbrëmjesh

Jeni të ftuara në një mbrëmje apo në ndonjë ditëlindje a festë dhe jeni duke menduar se çfarë fustani do të vishni dhe…