08092014Headline:

Modele thonjsh – thonj te punuar me model french, te pjerrët dhe lule

Modele të ndryshëm thonjsh me french të pjerrët me ngjyra dhe dekorime lulesh të ndryshme.

 

 

DSC04445

DSC04446

DSC04453

DSC04542

DSC04544

DSC04504

 DSC04509

DSC04510

DSC04577

DSC04572

DSC04574

DSC04754

DSC04757

DSC04635

DSC04636

DSC04644

DSC04650

DSC04652

DSC04655

©bukuri.comWhat Next?

Nëse doni të lexoni të parët Keshillat tona, shkruani Adresën tuaj Email më poshtë

Related Articles

8 Responses to "Modele thonjsh – thonj te punuar me model french, te pjerrët dhe lule"

 1. zana says:

  omG…nuk kam pare thonj si keto,as ne enderr as ne realitet..shum po me pelqejn…shuuuuuum…jane jo super po me shum se super excellent,perfect…jane …shuuuum te bukura…me cmendin..

 2. fjori says:

  uaaaaaauuuu shume modele te bukura.

 3. gentiana says:

  fantastikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 4. alba says:

  ehhhhhhh keto qenkan perfect, shume bukur shume shume, ju lumt. Desha t’iu pyes nese jeni nga Kosova apo nga Shqiperia. Ju pershendes

 5. egla says:

  jane shume te bukuraaaaaaaaaaaaaaaa

 6. Luljeta says:

  Ju lutem a mund te me tregoni se ku gjendeni sepse kam deshir qe te vi tek ju dhe te ndreqem per mramje
  Ju lutem me tregoni

  • Bukuria says:

   Pershendetje Luljeta.
   Ne nuk kemi nje vend te caktuar per te ofruar sherbimet qe ju deshironi dhe stafi yne jeton jashte Shqiperise.
   Shpresoj ne te ardhmen te mund te ofrojme keto sherbime edhe ne Shqiperi.
   Gjithe te mirat.

 7. xheni says:

  te papar per zotin!

Leave a Reply nga Facebook
Ose Komentoni nga hapësira më poshtë


Shënim:
-Adresa E-Mail duhet të jetë e vlefshme, përndryshe komentet nuk do të aprovohen!
-Mos e dërgoni të njëjtin koment dy herë!


Submit Comment