08092014Headline:

Make up – Makiazhe për të gjitha gustot

Buzë që shkëlqejnë, mollëza me efektin që u shkon, qerpikë të lyer bukur me rimel, ngjyrat dhe hijet që u japin një shprehje mjaft domethënëse syve, dhe një model apo krehje flokësh i bukur, vetulla që flasin, i japin gjallëri dhe ndryshojnë komplet bukurinë femërore.

makiazh-për-sytë

sy-bojëqielli

makiazh-i-bukur 

 

mollëza-të-kuqe 

lyerje-buzësh-lejla 

femer-e-bukur 

buzë-të-kuqe

makiazh-sysh 

makiazhe-sytë 

vajze-e-bukur 

 vajze-lule

bukuria-femerore 

sy-te-bukur 

bukuri-sysh 

makiazhe 

vajze-bukur 

bukuri-femerore 

bukuri-femerore 

beautiful-women-faces 

makiazh 

 womenWhat Next?

Nëse doni të lexoni të parët Keshillat tona, shkruani Adresën tuaj Email më poshtë

Related Articles

8 Responses to "Make up – Makiazhe për të gjitha gustot"

 1. ARIZONA says:

  SHUM BUKUR PER ZOTIN JASHT ZAKONISHT BUKUR BRAVO PROFESIONISTAVE CE I KAN BERE KETO MREKULLIRA

 2. edlira dervishi says:

  super jane te gjitha

 3. DENADA TAFA says:

  SuUuUuUUuUUuPER

 4. meri says:

  shume te bukura te gjitha por pse nuk ndonje vidio ose udhezim per menyren se si ta aplikojme nje tualet te tille

 5. anda says:

  shum mir te gjitha buke buker fare

 6. marina says:

  shume bukur,ku mund te gjej nje mejkap.se ekam fytyren shume te lurshme.

 7. kika says:

  Shum te mira >3

 8. tina says:

  shum shum bukur ju lumttttttttttttttttttttttttttt

Leave a Reply nga Facebook
Ose Komentoni nga hapësira më poshtë


Shënim:
-Adresa E-Mail duhet të jetë e vlefshme, përndryshe komentet nuk do të aprovohen!
-Mos e dërgoni të njëjtin koment dy herë!


Submit Comment