08082014Headline:

Veshje dimërore për vajza

Tashmë ditët e ftohta kërkojnë nje veshje dhe një stil tjetër. Stilistët e modës kanë nxjerrë modele të ndryshme rrobash për të gjitha gustot.

Zgjidhni veshjet që u pëlqejnë me kombinojini me accessorize e duhura.

 

edressme_2074_21204360

edressme_2075_246304446

 

edressme_2075_190055274

edressme_2075_132003343

edressme_2074_128199617

edressme_2075_130642402

edressme_2075_18092745

edressme_2074_214549876

edressme_2074_196709838

edressme_2073_149848777

edressme_2072_371542401

edressme_2072_370345264

edressme_2072_86587461

edressme_2072_14000578

edressme_2072_6060824

edressme_2071_191161450

edressme_2071_185386473

edressme_2071_110833387What Next?

Nëse doni të lexoni të parët Keshillat tona, shkruani Adresën tuaj Email më poshtë

Related Articles

19 Responses to "Veshje dimërore për vajza"

 1. rita says:

  veshje te mira

 2. bate says:

  shum te bukura

 3. klea says:

  very kulll

 4. lolita says:

  jane te gjitha yll,me pelqejne shum fare,sepse jane tipi im.

 5. vjollca says:

  shum te bukura jan te gjitha

 6. mela says:

  njish fare

 7. jehona says:

  jane fustane shumë te bukura dhe më i bukuri është i 1 dhe i 5

 8. genta says:

  shum veshje te bukuraaaaaaaaaaa

 9. anahi says:

  ai fustani i fundit nuk vishetme geta se eshte i gjate . te tjeret te lezetshem

 10. AZRA says:

  MUA NK POM PELQEJN FAREW SE SJAN KETO MODELE PER MUA

 11. eri says:

  shumm  niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 12. amkleta says:

  shum te mira po spo din qysh mi reklamu ahahha

 13. amkleta says:

  shum niceeeeeeeeeeeeeeeeee

 14. tina says:

  jam nga suedia . shum shum mir veshjet . a bon me dit kush i ka bo qito?

 15. tina says:

  shum shum mir veshjet . a bon me dit kush i ka bo qito?

 16. tergita says:

  keto veshje qenkan shum te bukura
  dhe a mund te di se ku mund ti gjej
  keto veshje te bukura pres te me kthej pergjigjje

 17. era says:

  shumm te bukuraa dhe muaa me pelqeu me shumë i pesti dhe i teti♥♥

 18. zekri hysa says:

  shum te miraa

 19. ana madani says:

  shum bukur

Leave a Reply nga Facebook
Ose Komentoni nga hapësira më poshtë


Shënim:
-Adresa E-Mail duhet të jetë e vlefshme, përndryshe komentet nuk do të aprovohen!
-Mos e dërgoni të njëjtin koment dy herë!


Submit Comment