08142014Headline:

Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 2)

Nje nga shqetësimet e vajzave që martohen është se cili do të jetë modeli i flokëve të tyre në mënyrë që të shkoj edhe me fytyrën e tyre por edhe me fustanin e nusërisë.

Modelet janë të shumta dhe të shumëllojëshme, sipas ngjyrës së flokëve të tyre por edhe sipas gjatësisë dhe dëndësisë.

Bukuri.com ju ofron edhe disa ide të tjera duke ju ndihmuar që të zgjidhni një model të përshtatshëm për krehjen e flokëve tuaj.

 

floke-nusesh

floke-nusesh1

floke-nusesh2

floke-nusesh3

floke-nusesh5

floke-nusesh6

floke-nusesh7

floke-nusesh8

floke-nusesh9

floke-nusesh10

floke-nusesh11

floke-nusesh12

 

floke-nusesh13

floke-nusesh14

floke-nusesh15

floke-nusesh16

floke-nusesh17

floke-nusesh18

floke-nusesh19

floke-nusesh20What Next?

Nëse doni të lexoni të parët Keshillat tona, shkruani Adresën tuaj Email më poshtë

Related Articles

82 Responses to "Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 2)"

 1. lela says:

  shume te bukura komplimente duar artes qe i ka punuar

 2. mani says:

  me te vertet shum shum te bukura..qdo njera esht me e bukur se tjetra..kemi shum zgjidhje per raste te veqanta qe te dukemi sa me bukur..ju lumt

 3. nita says:

  ju lumet te mira jan frizura veq nese ban me qit edhe naj nja tjeter hahhaha

 4. lisa says:

  shume te bukura ….

 5. mira says:

  shum bukur shum frizura te mir

 6. dija says:

  nuk kacomment per keto
  jan te mira po mujn hala ma te mira mi ba veq vazhdoni keshtu per vjet me frizura tjera

 7. katerina says:

  shume shume te bukura modelet shumeeee

 8. dona says:

  o  shum  bre  frizura te  bukura  qeto  veq  me tregoni  se  cila  frizerk i ka ndertu  se  per diten e mareteses jam  e  gatshme  me ja dhan  300 ero  qasaj frizerke qe me nderton qeshtut jeni  te paparapara ju pershendes dona

 9. ariiiiiii says:

  frizurat e thjeshta jo shum tmira sps mendimit tem ok kaloni mir

 10. eva says:

  shum
  te
  mira
  tregoni
  kush i
  ka punu per mu rregullu kur te martohna klm veq vazhdoni

 11. eva says:

  ma te miret jena hallall a

 12. flora says:

  bukur shum keto frizura

 13. esmeralda says:

  uaaaa bukur marshalla

 14. merita says:

  shuuuuuuuuuuuuuum te bukura

 15. laura says:

  shume
  te
  bukura
  te
  thjeshta
  po
  me
  kuptim
  te madh

 16. mirja says:

  hallall qe edhe mue madhe rastin per ni frizur te mir me ba

 17. elbejda says:

  shum tmira veq vazdoni me bukurin e pricezave

 18. ani says:

  shum te bukur modelet po a mund te vini dhe modele per flok te shkutur me respekt ani.

 19. linda says:

  shummmm !!! te bukura keto frizura perfect !!!!!!!!

 20. donjeta says:

  shum frizura te bukura po cila frizerk i ka ndreq a bon me dit ju pershendes tung

 21. florjana says:

  shum e mir frizura no koment

 22. linda says:

  shuum mir pa komente te lumshin duart

 23. linda says:

  shuum mir pa komente te lumshin duart

 24. edona says:

  shum  te  bukura

 25. bardha says:

  shum te bukura veq vazhnoni te gjitha jan te bukur a

 26. shpresa says:

  shummmm te bukura kto fotot

 27. anita says:

  uaaaaaaaaaaaaaaaaw shum te bukura kto fotot ene frizurat jon shum te bukura…

 28. parukeri kristi says:

  iu lumshin duart

 29. parukeri kristi says:

  regregre

 30. meli says:

  shum buker ska me mirrrrrrrrrrrrrr

 31. leta says:

  nese bon me qit naj frizur me te re

 32. detja says:

  shum te mira

 33. daffy says:

  fantazi

 34. bedora says:

  do ishte me mire dicka me e thjesht
  cdo gje e thjesht esht me e bukur
  personi qe i ka be kto modele
  besoj qe mund te bej dicka dhe te thjesht dhe te bukur

 35. isa says:

  shum te qelluera kto frizura per naten e nuseris 0 bjutifells

 36. lejla says:

  shum bukur vazhdon kshtu e para mk lan shum pershtipje dhe fundit

 37. lejla says:

  shum bukur vazhdon kshtu e para mk lan shum pershtipje dhe e parafundit

 38. lena says:

  shum shum frizura te bukura

 39. sabja says:

  shum te mirra si ne anderr

 40. albulena says:

  disa prej ketyre modelev me pelqyen shum e disa mashu per kohes mat moshun po mujn mekan edhe mamir ama veq vazdoni keshtu jeni mirshum

 41. ajshja says:

  shum te bukura jon per mrekulli vetem ju kisha lut te ju shohim edhe duke irregullua ju pse jo

 42. [email protected] says:

  edhe mu shum pom pelqejn kto frizura secila ma emir se tjetra edhe jam shum e nevojshem mu msu keshtu me ba frizura ju pershendess talenta jeni tungg

 43. rene says:

  shummm te bukura te gjitha fotot very good

 44. neta says:

  shum te bukura.kryt si sepet i teshav ahahahhahhaahah

 45. jeta says:

  pershendetje nga jeta veqanorisht ty neta edhe pse nuk po te njo paske shkru koment te parapar po mir e kije se kto foto i kan vjedh pej neti se nuk ka un ks kshtu po jo si sepet p0o si grojshe qaooooooooooooooooooooo

 46. Tuta says:

  Shum bukur po a ban me e dit ku e keni adresen se du me ardh me u gadit kur te martohem

 47. ela says:

  oooooo sa te mir frizat

 48. driton says:

  shume te bukura floke shume po me pelqejne

 49. bleona says:

  shum te bukura moderni like

 50. albnora sylejmani says:

  shum mmir weq wazhdoni

 51. olta says:

  as nja e mir veq qajo e para me kordela

 52. nita says:

  ju pershendes
  gjithve ne ket faqe frizurat shum te thjeshta jan per ndonje fejes apo ditlindje se kto apsulutisht nuk jan per dasma un vet jam frizere edhe me pelqen per ni nuse qka nuk nryshon 80 perqind sasht e nreqme me dhan pare e me dal thjesht mu vet sem pelqen

 53. valja says:

  shum t’bukura bash pom inspirojn me nxjer modele tjera dhe une mi bo dhe mat bukura.. bukur shumm:D

 54. valja says:

  bukur. munden me qen dhe mat bukura po prap se prap te bukura jon dhe disa ishin t’thjeshta dhe t’bukura

 55. valja says:

  …. nita po pajtohem me tyy dhe pot kuptoj… se dhe une jam frizere po ka shum vajza se per martes-en e tyre lypin me qen. frizura ee tyre e thjesht dhe ne patjeter se duhet me u’ pajtu me too ne gjddo aspektt

 56. tina says:

  gjdo pun i njeriut esht mund dhe pa mar parasysh se si jan frizuratme gjith ate jan mirrrrrrrrrrrr

 57. tina girl says:

  te bukura :),,,,,,,por jo te gjithat :P

 58. [email protected] says:

  A TE PELQEJNA KTA FLOKE NUSESH MAJ

 59. donaa says:

  ndonje frizur per simimatur pse nuk e qitni te bukur veq

 60. toni says:

  shum te bukura bile frizura ne foton e 8 eshte shum bukur kisha pas deshir te dashures time ni frizur si ajo me ja ban

 61. anita says:

  shum te bukura po a ka edhe frizura te tjera se keto jan pak?????????????

 62. BBBGSGGS says:

  valla me pelqyn shum teper frizurat …..

 63. anonimja says:

  shum te mira te gjitha frizura

 64. elira says:

  shum te bukura

 65. elira says:

  shum got frizurat ju lumeshin duart

 66. sumemeja says:

  me plqejn shume se kan nje model te bukur shummmmmmmmmmmmmmmm

 67. lena says:

  spo me pelqennnnnnnnnnnnnnnnnn

 68. lorena says:

  Shum te bukura :D jan fantastike

 69. ana says:

  shume te bukura
  <3

 70. erza says:

  shum mir volla te mira frizurash nuk kum pa

  numri 9 edhe 7 ma i mir

 71. erza says:

  mir shuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeee ma mir ajooooo me kurdela plt o olla po mir o zot ??????????????????????????????????????????????????

 72. manjola says:

  mua me pelqyenkrej do ti baj une per fejes ose per martes

 73. aurela says:

  SHum SHum te bukura

 74. leandra says:

  jo dhe shuuuuuuuuuuuuuuuummmmm tebukura

 75. ALBONITA MORINA says:

  SHUM BUKRA FRIZURA AMA SHUM TE BUKRA TEPER

 76. ferid says:

  shume te bukura

 77. mali says:

  keto modele t’a shpifin…un bre vlla e kom me t’leht me i bo kto

Leave a Reply nga Facebook
Ose Komentoni nga hapësira më poshtë


Shënim:
-Adresa E-Mail duhet të jetë e vlefshme, përndryshe komentet nuk do të aprovohen!
-Mos e dërgoni të njëjtin koment dy herë!


Submit Comment