flokenusesh.jpg
Hair Styling

Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 2)

comments 82

Nje nga shqetësimet e vajzave që martohen është se cili do të jetë modeli i flokëve të tyre në mënyrë që të shkoj edhe me fytyrën e tyre por edhe me fustanin e nusërisë.

Modelet janë të shumta dhe të shumëllojëshme, sipas ngjyrës së flokëve të tyre por edhe sipas gjatësisë dhe dëndësisë.

Bukuri.com ju ofron edhe disa ide të tjera duke ju ndihmuar që të zgjidhni një model të përshtatshëm për krehjen e flokëve tuaj.

 

floke-nusesh

floke-nusesh1

floke-nusesh2

floke-nusesh3

floke-nusesh5

floke-nusesh6

floke-nusesh7

floke-nusesh8

floke-nusesh9

floke-nusesh10

floke-nusesh11

floke-nusesh12

 

floke-nusesh13

floke-nusesh14

floke-nusesh15

floke-nusesh16

floke-nusesh17

floke-nusesh18

floke-nusesh19

floke-nusesh20

82 Comments

 1. mani says on 21/12/2009

  me te vertet shum shum te bukura..qdo njera esht me e bukur se tjetra..kemi shum zgjidhje per raste te veqanta qe te dukemi sa me bukur..ju lumt

 2. dona says on 04/07/2010

  o  shum  bre  frizura te  bukura  qeto  veq  me tregoni  se  cila  frizerk i ka ndertu  se  per diten e mareteses jam  e  gatshme  me ja dhan  300 ero  qasaj frizerke qe me nderton qeshtut jeni  te paparapara ju pershendes dona

 3. bedora says on 02/07/2011

  do ishte me mire dicka me e thjesht
  cdo gje e thjesht esht me e bukur
  personi qe i ka be kto modele
  besoj qe mund te bej dicka dhe te thjesht dhe te bukur

 4. albulena says on 01/10/2011

  disa prej ketyre modelev me pelqyen shum e disa mashu per kohes mat moshun po mujn mekan edhe mamir ama veq vazdoni keshtu jeni mirshum

 5. [email protected] says on 29/10/2011

  edhe mu shum pom pelqejn kto frizura secila ma emir se tjetra edhe jam shum e nevojshem mu msu keshtu me ba frizura ju pershendess talenta jeni tungg

 6. jeta says on 21/12/2011

  pershendetje nga jeta veqanorisht ty neta edhe pse nuk po te njo paske shkru koment te parapar po mir e kije se kto foto i kan vjedh pej neti se nuk ka un ks kshtu po jo si sepet p0o si grojshe qaooooooooooooooooooooo

 7. nita says on 16/04/2012

  ju pershendes
  gjithve ne ket faqe frizurat shum te thjeshta jan per ndonje fejes apo ditlindje se kto apsulutisht nuk jan per dasma un vet jam frizere edhe me pelqen per ni nuse qka nuk nryshon 80 perqind sasht e nreqme me dhan pare e me dal thjesht mu vet sem pelqen

 8. valja says on 20/04/2012

  …. nita po pajtohem me tyy dhe pot kuptoj… se dhe une jam frizere po ka shum vajza se per martes-en e tyre lypin me qen. frizura ee tyre e thjesht dhe ne patjeter se duhet me u’ pajtu me too ne gjddo aspektt

 9. [email protected] says on 29/04/2012

  A TE PELQEJNA KTA FLOKE NUSESH MAJ

 10. erza says on 22/09/2012

  mir shuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeee ma mir ajooooo me kurdela plt o olla po mir o zot ??????????????????????????????????????????????????