08092014Headline:

Disa modele flokesh trendy

Floke - Parukeri - Modele Flokesh

Jeni gati te ndryshoni modelin tuaj te flokeve? Cfare mendoni per disa modele flokesh trendy! Ja ku po ju prezantojmë disa modele qe shpresojne se do t’ju pelqejne .

 Mund t’i perdorni ato ne raste festash, per nuse dhe pse jo per te marre pjese ne nje konkurs bukurie.

  DSC03308 DSC03309 model flokesh, trendy hair model nusesh, floke nusesh, krehje nusesh

 

Floke - Modele flokesh

Fotot (c) Bukuri.comWhat Next?

Nëse doni të lexoni të parët Keshillat tona, shkruani Adresën tuaj Email më poshtë

Related Articles

17 Responses to "Disa modele flokesh trendy"

 1. lubi says:

  kot fare

 2. genta says:

  hey me te vertet jeni number 1 per moden haha ju pershendes

 3. dinna says:

  pff pfff so keq jo

 4. magi says:

  sma keni ba qefin hic !!!!!!!!!!!! kot krejt…………….!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. ARIZONA says:

  UFFFFFFFFFF SA TE BUKURA SIDOMOS E 1 DHE E 2  MREKULLI E PA PARE KUSH NUK I PELCEN NUK KA  GUSTO

 6. paola says:

  me then te drejten mua nuk me pelqejne shume kot ose me mire mund te jene te bukura por jo TRENDY.eshte tjeter gje nje model trendy tjeter gje nje model si kta ktu.

 7. ADA says:

  TI ARIZONA DUKESH NGA EMRI SA VAJZ TRENDY QE JE KTO MODELET HIQINI SE NAINJORUAT

 8. bela says:

  sa bukuk keto modele

 9. dija says:

  jo vala boll palidhje as njo te mira ahhahahaha

 10. meri says:

  dhe floket e pa krehur duken me bukur

 11. xheni says:

  mmmmmmmmmmmmmmm

 12. Stella says:

  ummm….”mund” te jene te bukura per nuse por jo trendy …as qe i afrohen

 13. arjeta says:

  jo edhe shum te bukura, ndoshta mundet dicka me e bukur

 14. suela says:

  keto jane modele fshati te mbushura me xixa…me mire te rija me floke te pakrehur se sa keshtu……

 15. sara says:

  shum crayz pak ma nir por nuk po me pelqen aq shum

 16. fieri says:

  Dhe gjyshja ime qe do ishte sot 100 vjece do i bente me te bukura keto modelet e flokeve. Shkoni mbytuni ne det me gjithe ato paruket tuaja.Tunggggggggggggggggg

Leave a Reply nga Facebook
Ose Komentoni nga hapësira më poshtë


Shënim:
-Adresa E-Mail duhet të jetë e vlefshme, përndryshe komentet nuk do të aprovohen!
-Mos e dërgoni të njëjtin koment dy herë!


Submit Comment