08082014Headline:

5 nga veshjet e mbrëmjeve më të bukura të sezonit të pranverës

 Elegante dhe sexy janë fustanet që krijuan për pranverën modelistët. Zgjodhëm për ju fustanet më të bukur për mbrëmje që do t’i gjeni në vitrinat e dyqaneve gjate beharit, por edhe bizhuteritë me të cilat do t’i kombinoni.

Donna Karan

Pika tuaja romantike do të tregojë kjo ngjyrë roz e ndezur e përzier me të kuqe nga firma Donna Karan. Do të keni një përfundim perfekt nëse e kombinoni me sandale ngjyrë argjendi dhe me një çantë modeste.

fustan_donna_karran

 

Alexander McQueen

Zgjedhja me seksi për sezonin e ardhshëm është ky fustan saten i Alexander McQueen. Josimetrik, me prerje të theksuara tregon feminitetin e gruas.  Edhe ky fustan kombinohet me dekoret dhe bizhuteritë e duhura.

Fustan_Alexander_McQueen

 Vera Wang

Vera Wang ësthë e njohur  për krijimet e saj fisnike. Ky fustan e kuqe e errët nuk mund të mos përbëjë një veçanti. Zgjedhje e veçantë për këtë është dekorimi me ngjyrë floriri.

Fustan_Vera_Wang

 

Balenciaga

Një ngjyrë neutrale në një fustan të veçantë. Një siluetë modeste që arrin pak më lart gjunjve. Mund ta kombinoni me dekorime ngjyrë të kuqe dhe ngjyrë shege. 

fustan_balenciaga

 

Burberry

Një fustan egocentrik, që propozon firma Burberry. Vështirë ta kombinoni me dekorime dhe bizhu pasi krahët janë element shumë egocentrik.

fustan_burberry

©bukuri.comWhat Next?

Nëse doni të lexoni të parët Keshillat tona, shkruani Adresën tuaj Email më poshtë

Related Articles

81 Responses to "5 nga veshjet e mbrëmjeve më të bukura të sezonit të pranverës"

 1. alma says:

  shume te bukura

 2. amelda says:

  me pelqejne shume e meritojne “5 fustanet me te bukura”

 3. dinna says:

  me pelqejn shummmm

 4. alba says:

  te bukura por pak

 5. magi says:

  te lutem me tregoni se ku ndodhen kto mrekulli te gjitha i kisha ble………apo jo……!!!!

 6. bessa says:

  shum te ukubr mua me pelqeu fusta ini 3te …..fantazi njeri a???

 7. figjeria says:

  shum te bukra ku muj mi ble cilin qytet

 8. lora says:

  fustani 3 ikuq shum mi mir po plqen edh ee kum kep krejt model t njejt qao klm ama a s ka ma modele tjera a klm

 9. teuta says:

  Fantastike qe te gjitha :)

 10. entela says:

  shume te bukura qenkan keto fustane

 11. keisi says:

  me  pelqen  me  shume  fustani  1

 12. arjeta says:

  me pelqejn shum por i fundit dmth i 5 me i miri por une kerkoj te di se ku te gjej me shum fustane qe ti shikoj

 13. dina says:

  ncnc cfar fustanaa me te kqii ne bot skam pa po un kesi fustana ne ch mundna mei gjet me 15fr

 14. dina says:

  slodhem mei ble kesi fustana uhaaaaaaaaaa

 15. floriana says:

  shum shum te bukura

 16. floriana says:

  shum shu teper te mira amo e para shum e bukur

 17. sarda says:

  shum te mir 

 18. LINA says:

  shum te bukura meritojn komplimente te 5 fantastike beeeeeeeeeeeeee………..lina

 19. kaltrina says:

  shumu te bukura ku duhet me porositi

 20. reazarta says:

  shumeeee te bukura

 21. reazarta says:

  une mendoj se te pestat jane shume te bukura me pelqejne jashtezakonisht shume

 22. laura says:

  jane te mrekullushme i kisha vesh te gjitha kur kisha dal me shacin

 23. lona says:

  mua me pelqejn por jo…edhe shum

 24. anxhi says:

  sh sh sh te bukur …..like itt

 25. usama says:

  me se shumti me pelqen i kuqe qe do doja ta vesh e dashura ime

 26. tinkka says:

  shum tbukra veq te kish pas ala se kam per te vizatuar thash kishe me te lehte diqka

 27. merita says:

  te mira po jo extremisht te mira

 28. almira says:

  shum te mira    sidomos   fustani i kuq  i kalt ish 

 29. njomza says:

  shum te bukura

 30. rezi says:

  shume te bukura keto veshjet por duhet t’i kesh parat me thas qe ti blesh ato me trasta..(ha-ha-ha….)

 31. elmira says:

  wowo super krejt veq i 4 ma i bukuriii se po pershtataka me gjdo gje pink ngjyren time te preferuar

 32. drita says:

  te gjith te bukur

 33. drita says:

  rezi na fal bera pak shaka edhe pse qesh mori ti me fal ta them edhe njeher

 34. besarta says:

  vetem sandalet e fustanit 2 nuk me pelqejn dhe aq shum

 35. besarta says:

  po juve si ju duken

 36. besarta says:

  si je elmira

 37. nila says:

  shumë te bukura te gjitha por me e bukur fustani i hinit hahhahahahahahaa?

 38. nila says:

  shum te bukura te gjitha por me e bukur fustani i hint

 39. albulena says:

  tbukur ishni me peqyen disa prej tyre

 40. linda says:

  shum shum te bukur qenkan

 41. LUNDRESA says:

  SHUM TE MIR EDHE POM PELQEJ POR NUK E DI KU KA ME POROSIT E KISH MARR MENIREN SE KOM SEMI MATURANT:S

 42. Linda says:

  shum te bukura :D

 43. Jeta says:

  Bukur

 44. Jeta says:

  Shuuum shum tbukura

 45. almira says:

  as njana e mir palidhije un kam mat mira

 46. anjeza says:

  shumeeee te bukura

 47. tergita says:

  te gjitha po me pelqejn por enderroi ti kem te gjitha por me shum me ka pelqyer i kuqi dhe kepucat me pelqejn me pelqejn vathet shum

 48. driton says:

  shume fustne e bukur

 49. kini says:

  shum te bukura(L)

 50. bleronna says:

  keta fustana jan shum profesionale <3

 51. bleronna says:

  Keta fustana jan shum te bukur profesional dhe me mallengjyen kur i pash

  Me te vertet jan te bukur.

  I falenderoj ata qe e hapen kete faqe.

  (k)

 52. Marigona says:

  Te bukur jane edhe me sherbejne taman per tekstilin tim.

 53. fatime says:

  veshje per nuse

 54. delishis supernova says:

  Shumm te bukur keta fustana :D:D<3<3 i Loveee…

 55. leonora says:

  pershendetje ku muj ta ble njerin fustan prej ktyrve se jan shum te bukur ju pres pergjigjjen tuaj faliminderit

 56. aurela says:

  mua shum me pelqejn shum te bukur sikur te kishin qen te pa par

 57. drita says:

  Jane shume shume te bukur dhe 100 % se do ta blej njerin prej ketyre

 58. enisa says:

  po po te gjithe keto te bukuria.com po me pelqejne dhe dua qe te ardhmen dua ti kam te gjitha keto

 59. arsada says:

  keto fustane me pelqejne shume!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 60. GENJA says:

  MUA ME PELQYAN SHUM KTA FUSTANA DUA TI BLE VEQ QITMI PREJ KUMPJUTERIT ASHTU SIQ JAN OKEJ A KUPTOVE ZEMER LOQKKK

 61. GENJA says:

  OKEJI LOQKKK ZEMER

 62. GENJA says:

  HFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF O BUDAL PSE MA KENI QIT ATY

 63. erza says:

  shumm te mira krejt veq une nuk jam e madhe [er me i vesh

 64. erza says:

  shumm te mira krejt veq une nuk jam e madhe [er me i vesh

 65. erita says:

  jane shume te bukur

 66. Kanita says:

  Shum fustana te bukura qenkan sidomos qai i pemti shum i mir <3<3<3

 67. ami says:

  me pelcejn shume shume te bukura.

 68. ami says:

  me pelcejn shume shume te bukura.

 69. bleona says:

  shum te bukur fustanin e 4 e kom qep po nuk po e di ku duhet me shku e me i ble nse din najkush te me tregon:s

 70. bleona says:

  o po te mir ku ku ku jon me i ble se meniher ko me i ble ndesa pronari i ksaj vetfaqje te me tregoj sepse shum shpejt vjen vera e koha e dasmave . Pres pergjigjje

 71. neta says:

  shum po me pelqjn qe te gjith fustanat kisha deshir me vesh njerin per mbramje

 72. dafina says:

  shum te bukura fustani i katert e itret me pelqen shum

Leave a Reply nga Facebook
Ose Komentoni nga hapësira më poshtë


Shënim:
-Adresa E-Mail duhet të jetë e vlefshme, përndryshe komentet nuk do të aprovohen!
-Mos e dërgoni të njëjtin koment dy herë!


Submit Comment